felsefem

uzun süre yoğun ve tempolu çalışma tarzıma mola vererek , yaşamaya başladığım Cunda’ya yakın  , açtığım ofisimde sosyal hayata katılırken huzurlu keyifli ve  bölge halkına faydalı olacak şekilde özel muayenehane hekimliği yapmak….

Hikayem

Education

dünya allerji
avrupa fasial plastik ve konumuzla ilgili
1994 yılından günümüze kadar 100 den fazla yurt içi ve yurtdışı toplantı ya katıldım

toplantılar & kurslar

KBB VE BAŞ BOYUN CERRAHİSİ , YÜZ ESTETİĞİ ile ilgili online muayene ve danışmanlık yapıyorum .
Görüntülü planlanan bu sistemde gerek konumuzla ilgili online şartlarda genel muayene olmak bir kanaat oluşturup , sistem üzerinden mümkünse çözüm sağlamak ,
gerekse aklınıza takılanlara UZMAN olarak cevap verebilmek ,
gereksede daha önce yapılan bir kbb muayenesinde double check yapabilmek adına bizden randevu alabilirsiniz .

ONLİNE Muayene ve Danışmanlık

2021

KVKK

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA AYDINLATMA METNİ

Dr Cenk EROL  tarafından sizlere sunulmakta olan sağlık hizmeti sürecinde tarafımıza sağlamış olduğunuz kişisel verilerinizin toplanması, saklanması ve işlenmesi konularında sizi bilgilendirmeye yönelik olarak hazırlanan bu metni siz değerli hastalarımızın dikkatine sunarız.

planlarım

Danışmanlık

Doktor olmamıza rağmen zaman zaman hasta yakını olarak nerede  ve kime yakınımı emanet etmeliyim konusunda tereddüt yaşıyoruz , belki sizlere  göre daha içinden bakabildiğim için dünyanın her yerinde DOKTOR faktörünün tek seçenek olduğunu diğerlerinin ayrıntı  olduğunu anlayabildiğimiz  için, ne kadar  çok para o kadar iyi sonuç olamayacağını bildiğimiz için elimizden geldiği ve fikrimiz olduğunca sadece üyelere yönelik ve  tabiî ki seçici olarak verebileceğimiz bir danışmanlık planım var.

2021

dergi yazım öyle güzel bir sayfadaki

SINIRLI SORUMLULUK BEYANI Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır. Ziyaretinizde KVKK hakkında sitemizde yer alan açıklamaları kabul ettiğinizi onaylamış olmaktasınız. Tüm hakları saklıdır. © Telif Hakkı - Cenk Erol - Enfold WordPress Theme by Kriesi